After-Hours.pl

7 września 2012 by: unipet

Wiadomo że każda sobota, każdy piątek to czas gdy to w całym kraju odbywają się rozliczne wesela, kiedy to młodzi ludzie zaczynają nowe życie. Żeby jednakże była zabawa to kompletnie wiadomo potrzebna jest adekwatnej klasy muzyka. Taką muzykę bez dwóch zdań proponuje zespół After Hours, jaki to od dawien dawna przygotowuje klawy repertuar jeśli chodzi o zabawy weselne.

Zawartość rzeczowa strony internetowej www.after-hours.pl nie hamuje się tylko i wyłącznie do suchych faktów, mamy tutaj do perfekcji przygotowane wszelkiego rodzaju informacje o zespole. Nade wszystko co należy pochwalić, przygotowano totalne biogramy wszystkich członków zespołu, dzięki czemu mamy przyjemność poznania kapeli przed zatrudnieniem na nasze wesele czy innego rodzaju imprezę. Kolejna sprawa to ściśle mówiąc wyczerpujące wiadomości o zespole, o tym jaki rodzaj muzyki jest w stanie zaproponować czy po prostu w który sposób powiązać choćby ich występy ze współpracą z dj’ami. Dobrze że podchodzi się do strony internetowej i jej treści merytorycznej właśnie w takowy sposób, należy z tego powodu pochwalić zespół że wiedział iż moc informacji to podwalina w tym miejscu, to w sumie najistotniejsza sprawa. Dzięki temu nie ma tu osób zawiedzionych, osób jakie mogą mieć jakiekolwiek pretensje odnośnie braku danych, albo tego że jest ona w jakimś tam stopniu ukryta.
Graficznie strona zespołu muzycznego After Hours na pewno nie powala, nie mamy tutaj przesadnych fajerwerków. Jednak nie możemy się z tego powodu dziwić, wszak zupełnie wiadomo że zespół ten to nie profesjonalni muzycy, którzy żyją z koncertów i nagrywania płyt. After Hours to zespół który przede wszystkim posiada stosownej jakości usługę i dlatego może sobie pozwolić na takie, a nie inne przygotowanie strony internetowej od jej części graficznej. W takim razie posiadamy tutaj kolor czerwony, jaki wymieszany został z brązowym. To naprawdę dwie sprawy, które pasują do siebie i można pochwalić dość niecodziennie mieszanie kolorami, ale w gruncie rzeczy z wyczuciem. Na dodatek wszystko od strony graficznej wieńczą litery w kolorze czarnym, jednak ważniejsze jest iż posiadają one niezbyt duży rozmiar czcionki co jest przydatne.
Układ strony, rozdział jej na podstrony nie został w dowolny sposób zawikłany, nie okazało się że mamy za wiele okienek czy info wynikających z przeciążenia treścią. Nade wszystko pożądane byłoby oznaczyć jakie to są podstrony, a zatem: mamy podstrony tylko związane z zespołem, demonstracje ich nagrań, galerię, kontakt czy ofertę powiązaną z wynajęciem zespołu. To chyba poprawnie świadczy o zespole że skoncentrowano się na meritum wiadomości, postanowiono zobrazować najlepszej jakości usługi związane z zespołem, nie rozbudowując z drugiej strony nazbyt ich witryny. Skutkiem tego w tym miejscu możemy bez dwóch zdań ogłosić iż warto brać przykład jeżeli chodzi o stronę zespołu weselnego After-Hours i budować strony na ich przykładzie.

na wesele zespół

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 6.0/6 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
After-Hours.pl, 6.0 out of 6 based on 1 rating
Filed under: Rozrywka
Tagi:

Comments are closed.