Decorinspire.pl

7 lutego 2018 by: unipet

DecorinspireNiezwykle popularna ostatnimi czasy stała się technika zdobienia decoupage. Techniką tą standardowo ozdabia się wykonane z drewna pozytywki, jednak nie tylko te powierzchnie wykorzystuje się w praktyce. Właściwie nie istnieje materiał, na który nie można nakleić serwetkowej dekoracji. Świetnie do tego sprawdza się jak łatwo się domyślić papier różnego rodzaju, jednak także metalowe przedmioty, szkło, ceramika czy tkanina. Do każdego rodzaju tworzywa metoda jest odrębna, co powinno się wziąć pod uwagę.

Decoupage stał się niezwykle powszechny. Wiele osób zaczęło się zajmować tą techniką hobbystycznie i często dzielą się swoimi wytworami na tematycznych blogach. Natomiast inni osiągnęli w tej dziedzinie mistrzostwo i zajmują się tym zawodowo, wytwarzając wyroby najwyższej jakości, robione samodzielnie i wykonane ze szczególną dbałością o każdy szczegół.

Ozdoby tego typu przedstawia blog Decorinspire.pl, na którym pokazywane są przedmioty udekorowane metodą dekupażu. Znajduje się na tym blogu bardzo wiele dekoracji, wśród nich możesz znaleźć coś do dekoracji każdego pokoju. Ponadto liczne ozdoby, które spotęgują bożonarodzeniowy nastrój oraz wzory do ozdabiania pudełeczek i koszyczków na różne okazje. To jednak nie koniec. Autorka pokazuje też jak przygotować wyjątkowe ozdoby do włosów lub oszałamiające bukiety z kwiatów. Prezentuj na przykład, jak wykonać ozdobne pudełko na herbatę, idealne na dowolna rocznicę czy urodzin: http://decorinspire.pl/ozdobne-pudelko-na-herbate/. Warto przejrzeć tego wyjątkowo ciekawego bloga i zasięgnąć inspiracji do tworzenia własnych ozdób.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 6.0/6 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Decorinspire.pl, 6.0 out of 6 based on 1 rating
Filed under: Dla domu

Comments are closed.