Forum.com.pl

23 lipca 2012 by: unipet

Współczesny świat dzięki internetowi jest niezwykle szybki, praktycznie w każdej sekundzie jesteśmy atakowani coraz to nowszymi wiadomościami. Informacje docierają do nas z każdej chwili, coraz więcej danych otrzymujemy w postaci obrazków czyli fotografii. Dobra fotografia niekiedy potrafi zastąpić nawet najdłuższy i najbardziej szczegółowy tekst. Na rynku działa wiele podmiotów związanych z dostarczaniem wysokiej jakości fotografii, jednak tylko nieliczne z nich mogą poszczycić się dobrą jakością produktu. Tak jest z firmą Forum, która to jest Polską Agencja Fotografii działającą na rynku od 20 lat, znajdująca odbiorców wśród największych polskich tytułów prasowych. Zobaczmy zatem co możemy znaleźć na stronie Forum.

Dobra strona internetowa, związana z fotografią, jej profesjonalnym obliczem powinna posiadać przede wszystkim niezwykle rozbudowany dział portfolio oraz archiwum. W przypadku Forum możemy bez problemu zanurzyć się w samych archiwach i stracić na to wiele czasu. Oczywiście tak stracony czas będzie tylko z korzyścią dla nas, wszak kto nie lubi przeglądać naprawdę profesjonalnych fotografii, szczególnie tych sprzed prawie dwudziestu lat. Dzięki takiej zawartości merytorycznej, dzięki posiadaniu jakże bogatych zbiorów możemy śmiało Forum klasyfikować w polskiej czołówce branży fotograficznej.

Kolorystyka strony, jej graficzna przejrzystość to oczywiste postawienie na prostotę, co dodaje wartości stronie www.forum.com.pl. Dlaczego tak oceniamy tę kwestię, dlaczego uważamy iż najprostsze środki graficzne użyte w stronie agencji fotograficznej mają swoją rację bytu? Przede wszystkim musimy sobie zdawać sprawę z faktu że ludzie przychodzą na stronę agencji Forum w jednym celu- a mianowicie nawiązania relacji biznesowych, zlecenia choćby wykonania konkretnej usługi fotograficznej czy po prostu skorzystania z możliwości jakie oferuje bank zdjęć, który znajduje się właśnie na owej stronie. Dlatego też nie ma potrzeby inwestowania w rozbudowaną, różnorodną grafikę, która na dobrą sprawę nie przyniesie określonych efektów. Powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jak wiadomo w branży takiej stawia się przede wszystkim na przejrzystość, łatwość, a nie skomplikowanie i utrudnienia, jakie mogą czyhać na potencjalnych klientów.

Od strony manualnej, możliwości poruszania się po internetowym serwisie agencji fotograficznej Forum wszystko wygląda tak jak powinno, można powiedzieć iż żaden klient, nawet ten kompletnie nie znający się na fotografii nie będzie miał problemów z odnalezieniem odpowiedniego miejsca, odpowiednich informacji związanych z fotografią. Górna belka odnośników do podstron jest tak skonstruowana tak aby każdy kto będzie chciał znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie mógł trafić bez żadnych problemów. Znajdziemy tam najważniejsze odnośniki, miejsca typu jak kontakt, oferta czy po prostu przedstawienie oferty skierowanych do poszczególnych grup biznesowych. Zatem w tym względzie strona Forum wypada wręcz doskonale, można powiedzieć iż ograniczeniem odnośników, belek panelu nawigacyjnego jest idealnym podejściem do sprawy.

bank zdjęć

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.0/6 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Forum.com.pl, 5.0 out of 6 based on 1 rating
Filed under: Usługi
Tagi:

Comments are closed.